O BLOGU

Witaj serdecznie na BLOGOBIZNESIE.COM

Mój blog powstał z myślą głównie o początkujących przedsiębiorcach, ale również i ci bardziej doświadczeni znajdą tu wiele praktycznej i unikalnej wiedzy.

Celem mojego bloga jest przedstawienie tego jak działają przepisy prawne i podatkowe w różnych krajach na świecie, tak aby Czytelnik mógł zyskać z tego zakresu szeroką wiedzę oraz dokonać optymalnych wyborów dla swojego biznesu.

Na blogu znajdzie się również wiele innych, pobocznych tematów, których celem będzie usprawnić działanie prowadzonego już biznesu lub pomoc odpowiedniono go zaplanować czy też zabezpieczyć. Kierując się własnym doświadczeniem wychodzę z założenia iż podstawą przetrwania w biznesie jest odpowiednie przygotowanie. Każdy bowiem prędzej czy później natknie się na problemy różnej wagi a dzięki zdobytej wcześniej wiedzy można zaoszczędzić wiele pieniędzy i nawet kilka lat życia.

Wraz z rozwojem bloga powstanie podcast, gdzie omawiać będziemy poruszane na blogu tematy oraz będzie można posłuchać inspirujących historii innych przedsiębiorców.

Pamiętaj, że na blogu dzielę się z Tobą swoją wiedzą, która wynika z mojego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych. Możesz być pewny, że dokładam wszelkich starań, aby wiedza ta była rzetelna, ale nie zapominaj, aby mimo to wszelkie pomysły konsultować dodatkowo z Twoimi zaufanymi doradcami księgowymi, podatkowymi, prawnikami i innymi specjalistami związanymi z Twoim biznesem.

 

Miłego czytania,

Cezary Kubicki