10 Przykazań Młodego Przedsiębiorcy

darmowy ebook

Wszyscy kiedyś zaczynamy i wszyscy popełniamy błędy. W biznesie błędy jednak mogą kosztować bardzo wiele. Postanowiłem zebrać w całość 10 najważniejszych zasad, które sprawią, że unikniesz błędów, które moga nie tylko zniszczyć Twój biznes, ale również zycie osobiste.

Większośc z nich popełniłem kiedyś sam. Niektóre popełnili moi znajomi. Wiem, że nauka na nieswoich błędach często ma mniejszą skuteczność, bo ją bagatelizujemy, ale prawdę powiedziawszy nie widzę powodu dla których Ty Czytelniku miałbyś tracić kilka lat życia na późniejszy powrót do normalności. Uwierz mi, że patrzenie jak świat idzie do przodu podczas, gdy Ty zostałeś uwiązany do przeszłości potrafi bardzo demotywować.

Poradnik jest całkowicie bezpłatny.

Jak pobrać?

 

Poniżej znajdziesz link, gdzie poproszę Cię o wpisanie się na listę zainteresowanych tym krótkim, aczkolwiek niezwykle cennym poradnikiem.

Link do jego pobrania otrzymasz zaraz po potwierdzeniu zapisu.

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ ’10 PRZYKAZAŃ MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY’

UWAGA !

Jeżeli czujesz, że możesz mieć wśród znajomych osoby, które tak jak Ty myślą o własnym biznesie lub już zaczęli go prowadzić – koniecznie udostępnij im ten wpis. Tego typu informacje oparte są nie na teorii, ale są wnioskami osób, które przerobiły to na własnej skórze. Pomoż dotrzeć z tym wpisem do maksymalnie dużej ilości osób, dla których wiedza ta może być pomocna.

blog o biznesie

Podziel się z innymi
  • 7
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *